Laser do depilacji Palomar VECTUS

Palomar Vectus® do depilacji laserowej – fotoepilacji to prawdziwie innowacyjna technologia trwałego usuwania owłosienia. Jest skuteczna i bezpieczna dla każdego koloru skóry oraz każdego koloru owłosienia. Jej wyjątkowość polega na tym, że skutecznie działa nawet na tak trudne do usunięcia włosy jak rude czy jasny blond. Palomar Vectus usuwa również szpecące przebarwienia z powierzchni skóry. Jest najnowszym, najszybszym i zarazem najmocniejszym systemem do depilacji laserowej na świecie. Został wzbogacony o kilka technologii oraz bardzo duże „okienko”zabiegowe.

Laser do fotoepilacji, jako jedyny na świecie, wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel. System ten również jako jedyny na świecie posiada certyfikat FDA. Urządzenie samoistnie wybiera parametry zabiegu w zależności od koloru skóry pacjenta.
W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Skintel określa poziom melaniny i na podstawie tego odczytu ustawia w urządzeniu indywidualnie dobrane parametry zabiegu.

Fotoepilacja laserem Palomar Vectus jest całkowicie bezpieczna.

Zabiegi fotoepilacji – depilacji laserem

Na czym polega zabieg fotoepilacji? Dowiedz się co to jest fotoepilacja?
Co jaki czas można wykonywać zabiegi fotoepilacji?

Korzyści ze stosowania fotoepilacji Vectus®: 

  • dzięki indywidualnemu doborowi energii, możemy zastosować wyższe parametry, jednak ciągle bezpieczne dla pacjenta, zabieg jest bardziej efektywny
  • indywidualny dobór parametrów wyklucza ryzyko poparzenia

 

laser do fotoepilacji fotodepilacji