Firma powstała w 1998 r. w Gliwicach. Początkowo obejmowała jedynie diagnostykę okulistyczną i laserową korekcję wad wzroku. W miarę rosnącego zainteresowania medycyną estetyczną wśród pacjentów, oferta stopniowo poszerzała się o zabiegi anti-aging okolic oka. Od 2017 r. firma znajduje się w obecnej lokalizacji i ciągle rozwija się, wzbogacając ofertę o najnowsze rozwiązania. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w dziedzinach okulistyki, medycyny estetycznej, kosmetologii oraz dietetyki. Najważniejsze jest dla nas indywidualne, kompleksowe i profesjonalne podejście do każdego pacjenta.

Głównym celem naszej kliniki jest utrzymanie zdrowego, młodego i naturalnego wyglądu. Staramy się zatrzymywać, a czasami nawet cofać czas.

Opinie naszych klientów

„Pełen profesjonalizm, fantastyczne miejsce oraz przepyszna kawa.”

Aleksandra R.

„Polecam gorąco. Pełna profeska.”

Konrad A.

„Profesjonalnie i miło – czego można chcieć więcej (zwłaszcza przy pierwszym zetknięciu z medycyną estetyczną). Bardzo polecam.”

Marta B.

„Serdecznie polecam klinikę! Profesjonalna obsługa, obszerna wiedza dotycząca zabiegów, ale również kwestie tylko z pozoru banalne jak świetny wystrój kliniki sprawiają, że z pewnością będę stałą klientką! Polecam, bo naprawdę można się zrelaksować i upiększyć ciało.

Aleksandra P.

„Serdecznie polecam. Przemiło i profesjonalnie. Pełny relaks w pięknym otoczeniu.”

Ewa Ł.

„Z całego serca polecam klinikę Lange Medical Clinic. Profesjonalny, wysoko wykwalifikowany personel. Można liczyć na indywidualne podejście do pacjenta, właściwy dobór zabiegów, jak również na wskazówki dotyczące dalszego dbania o cerę, w celu podtrzymania efektów zabiegów w domu. Klinika bazuje na profesjonalnych, wysokiej jakości kosmetykach. Piękne, przytulne wnętrze oraz przemiła atmosfera dodatkowo sprawiają, że będę chętnie wracać w to miejsce.”

Karolina S.