Dr n. med. Ewa Lange

Specjalista chorób oczu i dyplomowany lekarz medycyny estetycznej WUM

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej oraz studiów podyplomowych w zakresie medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Członek Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Refrakcyjnej i Zaćmy (ESCRS) i Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Przez 17 lat pracowała w Klinice Okulistyki w Katowicach jako jeden z pionierów laserowej korekcji wady refrakcji i leczenia stożka rogówki w Polsce. W latach 2010-2011 pełniła funkcję starszego asystenta w Klinice Okulistyki Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Jest autorką prac naukowych wygłaszanych na krajowych i międzynarodowych konferencjach oraz publikowanych w renomowanych czasopismach medycznych. Przez wiele lat była nauczycielem akademickim dla polskich i zagranicznych studentów. Specjalizuje się w laserowej korekcji wad wzroku oraz zabiegach medycyny estetycznej okolic oka i anti-aging. Przeszła szkolenia w Hiszpanii, Indiach, Turcji, Gruzji oraz Stanach Zjednoczonych. Pasjonują ją ogrody, podróże i ciągły rozwój w zakresie innowacyjnych technologii hamujących procesy starzenia.

Ewelina Królewiecka

Manager, kosmetolog i specjalista w zakresie laseroterapii

Absolwentka Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Szlify kosmetologiczne zdobywała w krakowskich i warszawskich gabinetach medycyny estetycznej. Posiada doświadczenie w wykonywaniu specjalistycznych zabiegów, również z wykorzystaniem sprzętu do laseroterapii i endermologii. Uczestniczyła w certyfikowanych szkoleniach w zakresie identyfikacji kosmetologicznych potrzeb pacjenta. Połączyła zaangażowanie zawodowe z zainteresowaniami artystycznymi, co zaowocowało praktyką w zakresie wizażu i stylizacji. W życiu prywatnym interesuje się psychologią, inspiruje i emanuje pozytywną energią. Uwielbia gotować, szczególnie są jej bliskie kuchnia polska i włoska. Jest zwolenniczką zdrowego trybu życia, w wolnym czasie biega i stara się motywować do aktywności wszystkich dookoła. Jest osobą komunikatywną, energiczną i otwartą, a kontakt z klientem stanowi dla niej wyzwanie, któremu zawsze z chęcią stara się sprostać.

Julia Lange

Recepcja, wizaż

Absolwentka kursu wizażu INTENSE PRO organizowanego przez renomowaną PRO Make Up Academy. Zwolenniczka klasycznej elegancji, umiaru i perfekcji w makijażu. Terapeutka skóry firmy Dermalogica. Masażystka kobido. W klinice zajmuje się szeroko pojętym kontaktem z pacjentem. Pasjonuje ją literatura i teatr, jest też instruktorką narciarstwa alpejskiego.

Marta Kawińska

Dietetyk kliniczny

Dietetyk kliniczny, dietocoach, ICF ACC Coach. Absolwentka dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz psychodietetyki w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła liczne szkolenia z motywacji i psychologii odchudzania oraz dietocoachingu I, II i III stopnia. Specjalizuje się w dietoterapii nadwagi i otyłości, a także żywieniu w jednostkach chorobowych. Prowadzi warsztaty zdrowego stylu życia dla dorosłych oraz warsztaty żywieniowe w szkołach dla dzieci i młodzieży. Swoją wiedzę i umiejętności stale poszerza na specjalistycznych kursach, konferencjach i szkoleniach z zakresu żywienia, dietetyki oraz psychodietetyki. „Zmiana trybu życia nie zawsze jest procesem łatwym i szybkim. Jednak warto podjąć to wyzwanie, by móc cieszyć się lepszym zdrowiem. Z wielką przyjemnością obserwuję, jak wraz ze zmianą stylu życia i nawyków żywieniowych, zmienia się życie moich pacjentów: ustępują bóle, zmniejsza się tkanka tłuszczowa, poprawiają się wyniki badań, samopoczucie i wraca sprawność fizyczna. Moją pracę łączę z pasją – podróżami i poszukiwaniami smaków z różnych stron świata”.

Aleksandra Musiał

Makijaż permanentny

Z wykształcenia kosmetolog oraz czeladnik wizażu. Makijażem permanentnym zajmuje się od 2016 roku. Swoją przygodę zaczęła od microbladingu, dzisiaj wykonuje pełen zakres zabiegów makijażu permanentnego. Chce tworzyć brwi, korygować, upiększać, ale nie przerysowywać urody swoich klientek zgodnie z zasadą mniej znaczy więcej.