Dr n. med. Ewa Lange

Specjalista chorób oczu i dyplomowany lekarz medycyny estetycznej WUM

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej oraz studiów podyplomowych w zakresie medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Członek Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Refrakcyjnej i Zaćmy (ESCRS) i Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Przez 17 lat pracowała w Klinice Okulistyki w Katowicach jako jeden z pionierów laserowej korekcji wady refrakcji i leczenia stożka rogówki w Polsce. W latach 2010-2011 pełniła funkcję starszego asystenta w Klinice Okulistyki Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Jest autorką prac naukowych wygłaszanych na krajowych i międzynarodowych konferencjach oraz publikowanych w renomowanych czasopismach medycznych. Przez wiele lat była nauczycielem akademickim dla polskich i zagranicznych studentów. Specjalizuje się w laserowej korekcji wad wzroku oraz zabiegach medycyny estetycznej okolic oka i anti-aging. Przeszła szkolenia w Hiszpanii, Indiach, Turcji, Gruzji oraz Stanach Zjednoczonych. Pasjonują ją ogrody, podróże i ciągły rozwój w zakresie innowacyjnych technologii hamujących procesy starzenia.

Ewelina Królewiecka

Manager, kosmetolog i specjalista w zakresie laseroterapii

Absolwentka Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Szlify kosmetologiczne zdobywała w krakowskich i warszawskich gabinetach medycyny estetycznej. Posiada doświadczenie w wykonywaniu specjalistycznych zabiegów, również z wykorzystaniem sprzętu do laseroterapii i endermologii. Uczestniczyła w certyfikowanych szkoleniach w zakresie identyfikacji kosmetologicznych potrzeb pacjenta. Połączyła zaangażowanie zawodowe z zainteresowaniami artystycznymi, co zaowocowało praktyką w zakresie wizażu i stylizacji. W życiu prywatnym interesuje się psychologią, inspiruje i emanuje pozytywną energią. Uwielbia gotować, szczególnie są jej bliskie kuchnia polska i włoska. Jest zwolenniczką zdrowego trybu życia, w wolnym czasie biega i stara się motywować do aktywności wszystkich dookoła. Jest osobą komunikatywną, energiczną i otwartą, a kontakt z klientem stanowi dla niej wyzwanie, któremu zawsze z chęcią stara się sprostać.

Julia Lange

Wizażystka i stylistka rzęs

Studentka Wydziału Scenografii warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych i Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwentka kursu wizażu INTENSE PRO organizowanego przez renomowaną PRO Make Up Academy oraz szkoleń w zakresie stylizacji rzęs. Zwolenniczka klasycznej elegancji, umiaru i perfekcji w makijażu. Terapeutka skóry firmy Dermalogica. Pasjonuje ją literatura i teatr, jest też instruktorką narciarstwa alpejskiego.

Marta Kawińska

Dietetyk kliniczny

Dietetyk kliniczny, dietocoach, ICF ACC Coach. Absolwentka dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz psychodietetyki w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła liczne szkolenia z motywacji i psychologii odchudzania oraz dietocoachingu I, II i III stopnia. Specjalizuje się w dietoterapii nadwagi i otyłości, a także żywieniu w jednostkach chorobowych. Prowadzi warsztaty zdrowego stylu życia dla dorosłych oraz warsztaty żywieniowe w szkołach dla dzieci i młodzieży. Swoją wiedzę i umiejętności stale poszerza na specjalistycznych kursach, konferencjach i szkoleniach z zakresu żywienia, dietetyki oraz psychodietetyki. „Zmiana trybu życia nie zawsze jest procesem łatwym i szybkim. Jednak warto podjąć to wyzwanie, by móc cieszyć się lepszym zdrowiem. Z wielką przyjemnością obserwuję, jak wraz ze zmianą stylu życia i nawyków żywieniowych, zmienia się życie moich pacjentów: ustępują bóle, zmniejsza się tkanka tłuszczowa, poprawiają się wyniki badań, samopoczucie i wraca sprawność fizyczna. Moją pracę łączę z pasją – podróżami i poszukiwaniami smaków z różnych stron świata”.